Budowa domu?

Z nami to naprawdę proste!

Sprawdź naszą ofertę!

MK RESIDENTIAL

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy każdy rodzaj domów, jak również rezydencje w tradycyjnej oraz nowoczesnej architekturze.

Pracujemy na terenie całej Polski, a swoją działalność opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od lat. Stanowią oni fundament naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy.

image

Powierz swoje plany profesjonalistom

Powierz swoje plany profesjonalistom – inżynierom, projektantom i wykonawcom. Zaufaj interdyscyplinarnemu zespołowi.

Połączyliśmy nasze kompetencje, by budować inaczej, bardziej innowacyjnie i odpowiedzialnie. Działając razem, mogliśmy stworzyć maksymalnie wygodną, solidną i kompleksową usługę, którą z pełnym zaangażowaniem chcemy oferować naszym klientom.

sygnet_white

Projekt

Prace nad projektem rozpoczynamy analizując z klientem jego preferencje i oczekiwania. Pierwsza rozmowa jest zawsze wnikliwa i rzeczowa. Istotą jest odczytać wyobrażenia o własnym domu.

Wychodząc od układu funkcjonalnego przez projekt ścian działowych i oświetlenia, po każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne zrealizowanie projektu.

Misja

Realizujemy inwestycje budowlane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów i komfort użytkowników.

Osiągamy to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.

icon/64x64/documents

Odpowiedzialność

Przewidywanie i uwzględnianie konsekwencji podejmowanych decyzji.
Wypełnianie zobowiązań i dotrzymywanie słowa. Nieskładanie deklaracji bez pokrycia.

icon/64x64/awards

Jakość

Dbamy o pozytywne doświadczenia naszych Klientów z firmą na każdym etapie inwestycji tj. podczas współpracy jak i reklamacji oraz problemów w czasie realizacji. Wykazujemy się profesjonalizmem i kwalifikacjami, a nasi Klienci mają pewności, że nasze prace są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami wykonawczymi.

icon/64x64/date

Terminowość

Poprzez wdrożone procedury realizacji poszczególnych kontraktów, jesteśmy w stanie oddawać nasze projekty w zakładanych terminach.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi agenci dostępni są dla Ciebie o każdej porze